Produkcja opakowań

Jednym z naszych głównych celów jest dostarczenie naszym klientom doskonałych opakowań barierowych (PA/PE). Wszystkie nasze worki produkujemy z folii wytworzonej w naszej firmie. Stosujemy system wyrywkowej kontroli jakości zgrzewalności naszych opakowań. Produkujemy opakowania barierowe transparentne oraz z nadrukiem, także z euro dziurką i eazy open.

Kontrola jakości

Firma Kaipack buduje długotrwałe relacje zarówno między dostawcami jak i klientami. Naszym celem jest dostarczenie wysokiej jakości produktu naszym klientom, a robimy to przy współpracy z szerokim gronem dostawców granulatów i środków produkcji. Kładziemy stały nacisk na najwyższe zachowanie zasad higieny i HACCP. Nasze produkty badamy samodzielnie oraz przy współpracy z autoryzowanymi placówkami badawczymi.

Najszybsza realizacja

Dzięki temu, że produkujemy nasze opakowania w systemie od samego granulatu do gotowego opakowania możemy skrócić czas dostawy i kontrolować go w całym łańcuchu produkcyjnym. Nasza lokalizacja, w Kościerzynie, blisko głównych arterii komunikacyjnych i portów morskich pozwala na skrócenie czasu dostawy.